Belfast

Interchampion, Zwycięzca Świata, Ch. Polski, Austrii,Węgier, Młodzieżowy Champion Polski, Zwycięzca Klubu 2012, 2013, 2014; Zwycięzca Polski 2013, Zwycięzca Kl.Czech 2013, BOG, BOB, BOS.

W domu kanapowy pieszczoch, w pracy ekstremalnie zdeterminowany. Uwielbia noszenie rozmaitych przedmiotów i gumowe świnki.Wszystko co zmieści się w pysku, poproszony przeniesie we wskazane miejsce do wskazanej osoby. Od kapci, pilota,narzędzi, zakupów, poprzez duże butelki z napojami i metalowe puszki na jednogroszówkach kończąc. Nie aportuje tylko nadmuchanych balonów, za to nienadmuchane - bez problemów. Brak reakcji na strzały, petardy i pękające balony. Nieszczekliwy i nieuciążliwy kelpiczek.

Szkoli się na psa ratownika , w międzyczasie oddając się przyjemności łapania frisbee. A łapanie dysków to jego specjalność, bo potrafi wyratować rzuty beznadziejne. Ostatnio odkrył w sobie pasję pasterza, co niekoniecznie idzie w parze z ratownictwem, a jednak w jego wypadku znacznie poprawiło efekty tego drugiego.

ojciec: Skovfarmen's BLACK FAST BOY (Skovfarmen's BLUE CLOUD x Skovfarmen's BLACK BETTY)

matka: ABSOLUT BLACK Mounth Mckinkey (ROYAL COCTALI Jumper Black x AJAJAJ Z Karlstejnskych Pastvin)

Data urodzenia: 31.07.2010 r
Maść: Czekoladowa
wysokość: 52 cm
waga: 20 kg

ZDROWIE:
HD A, ED 0-0, OCD free
serce zdrowe
oczy zdrowe
MDR1 N/N - zdrowy
PLL (pierwotne zwichnięcie soczewki) N/N - zdrowy
uzębienie kompletne, zgryz nożycowy

Moje kelpie

Belfast

W domu kanapowy pieszczoch, w pracy ekstremalnie zdeterminowany. Uwielbia noszenie rozmaitych przedmiotów i gumowe świnki.

Dublina

Przeurocza suczka, której cechą charakterystyczną jest niewyczerpana wręcz energia. Niczym kauczukowa piłeczka jest w kilku miejscach jednocześnie. Swoją żywiołowością podbija serca psiaków jak i ludzi.

Scarlet

Na chwilę obecną rezolutna rozrabiara.Nieustraszona i śmiało krocząca przez życie, najlepiej swoimi ścieżkami. Bardzo uparta, wiedząca czego chce i za wszelką cenę starająca się to zdobyć.