Dublina

Interchampion C.I.E.Champion Polski, Zw.Europy 2016; Zw. Klubu 2014; 2016, Zw.Polski '13 '14; Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Champion Węgier, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2013, Młodzieżowy Zwycięzca Świata

Przeurocza suczka, której cechą charakterystyczną jest niewyczerpana wręcz energia.Niczym kauczukowa piłeczka jest w kilku miejscach jednocześnie. Swoją żywiołowością podbija serca psiaków jak i ludzi.Bardzo przyjazna do otoczenia z wielkim zaufaniem do ludzi. Uwielbia rozdawać soczyste buziaki.Pomimo sprężynki w łapkach, potrafi się ładnie wyciszyć i kulturalnie zachowywać kiedy jest to potrzebne. Swoją energię wydatkuje na pasienie, łapanie dysków i okazjonalnie agility.

Ćwiczymy też posłuszeństwo jako mniej dynamiczne wykorzystanie tego małego perpetum mobile.

Uwielbia wodę i potrafi pływać godzinami, nie wychodząc na brzeg. Nieszczekająca zupełnie, niekłopotliwa w żadnym wypadku. Z zabawy woli aportowanie niż przeciąganie się zabawkami.Moje oczko w głowie.

ojciec: Almadalens SIMON (Glimmergruvans VICTOR x Almdalens RUT)

matka: ROOSJE Kelpiebrink (Rostaggens GIDEON x KYLIE Kelpiebrink)

data urodzenia: 27.01.2012
maść: czerwona
wysokość: 44cm
waga: 14 kg

ZDROWIE:
HD A, ED 0-0, OCD free
serce zdrowe
oczy zdrowe
MDR1 N/N - zdrowa
PLL N/N - zdrowa
uzębienie kompletne, zgryz nożycowy

Moje kelpie

Belfast

W domu kanapowy pieszczoch, w pracy ekstremalnie zdeterminowany. Uwielbia noszenie rozmaitych przedmiotów i gumowe świnki.

Dublina

Przeurocza suczka, której cechą charakterystyczną jest niewyczerpana wręcz energia. Niczym kauczukowa piłeczka jest w kilku miejscach jednocześnie. Swoją żywiołowością podbija serca psiaków jak i ludzi.

Scarlet

Na chwilę obecną rezolutna rozrabiara.Nieustraszona i śmiało krocząca przez życie, najlepiej swoimi ścieżkami. Bardzo uparta, wiedząca czego chce i za wszelką cenę starająca się to zdobyć.